neděle 23. února 2014

Wishlist spring / summer 2014


Jelikož je venku velice jarní počasí a já jsem také jarně nabuzená, rozhodla jsem se udělat již teď můj typický wishlist spring/summer 2014. Jsou věci, po kterých toužím, které potřebuji nebo jednoduše chci. Za které ráda utratím peníze, jelikož je s potěšením využiji a samozřejmě se kvapem blíží mé jednadvacáté narozeniny a tak třeba někomu z vás, moji drazí, pomohou k rozhodnutí, co by jste mi k narozeninám mohli koupit ;)) Já osobně potřebuji akutně termosku, do které bych si mohla dát horkou čokoládu a o víkendu si to vzít do pokoje nebo ven, nebo jí využít na teplý čaj a kávu :) Potřebuji na jaro boty a jelikož jsem měla loňský rok své nohy v plátěnkách, tento u plátěných bot také zůstanu, ale raději u kecek, které sežeru v Primarku za pár €, v jakýchkoli barvách a tvarech (ne, že si jich znovu odneseš deset!!!)^^ Potřebuji také oční stíny, právě v této sestavě. Ty moje docházejí, paletka z HM nestojí za zmínění a moje paleta očních stínů, které jsem si koupila v prosinci, zůstala v zapomnění v Praze :( Slyšela jsem na novou paletku od Essence jen klady, takže jí ráda vyzkouším, stejně jako BABY LIPS od Maybelline, na který jsem zvědavá. A zbytek si dopřeji k narozeninám nebo třeba moji přáteli či rodina! Přestože mám tablet, ve kterém si mohu číst (tedy ještě je v Praze, čerstvě opravený přítelem mojí sége!), jsou knihy, které bych chtěla mít. Kdybych si měla jednu z těch knih vybrat, jednoznačně potřebuji mít v zásobě své malé knihovní sbírky právě Hvězdy nám nepřály, která se pro mě stala hned po Harry Potterovi topem Tímto své tužby ukončím a vy se můžete pokochat krytem na telefon, Snapeovou hůlkou, pudrem od p2 (děkuji za doporučení Leny :*), tričkem a ještě jedněmi botami3 komentáře:

  1. Zajímavý wishlist, zlato. Jak se sama zmiňuješ, hodí se to i jako inspirace pro ostatní, co ti např. pořídit. :D Nějaký pěkný termo hrnek bych taky brala. Hodí se vždycky. Hlavně teda aby pořádně těsnil. Jinak je k nepoužití, pokud si potřebuješ někdy i šoupnout do kabelky. Tenisky, pěkný kryt na mobil a sáčko pěkného střihu bych taky brala. :) Pudřík si určitě pořiď. :-* Na tu paletku očních stínů jsem slyšela taky docela chválu, takže určitě jí zkus koupit. A dobrých knížek není nikdy dost! ♥ Btw. Chci okamžitě vědět, v jakém programu tohle tvoříš! O:)

    OdpovědětVymazat
  2. Hezký seznam. Miluju wishlisty, moje wishlisty se většinou skládají z věcí, které absolutně nepotřebuju, ale jak ty píšeš, CHCI. :D

    OdpovědětVymazat
  3. Já už si taky vytvořila jarní wishlist :) Na babylips jsem se už mnohokrát koukala a vždycky odolala. Jak já ti závidím ten Primark! Hezké kecky pokupuj a určitě se pochlub! Já používám na oči jen color tattoo, ale taková zlato hnědá paletka mě moc láká, tak uvidím, zda-li odolám nebo ne :)

    OdpovědětVymazat