pondělí 18. května 2015

Berlin & #5SOS :)

Nejsou to snad ani dva týdny ode dne, kdy mi jen tak mimochodem bylo oznámeno, že máme lístky do Berlíny na 5 Seconds of Summer a já tenhle článek píšu ještě plná zážitku a nadšení z mého víkendu :) Nějak se mi zdá, že plány a vzpomínky se mi hromadí a já je téměř nestíhám zpracovávat, protože za přesně 23 dní vypukne další epický den a to ve Vídni na koncertě One Direction Ach bože, nemůžu se dočkat, ale teď přejdu zpět k tomu, proč vlastně píšu tenhle článek! :)

Kluci mají tour, které se jmenuje #RockOutWithYourSockOut a v sobotu měli koncert v Berlíně, kam jsme se vydaly i my. Byla to akce na poslední chvilku. Lístky dorazily Tině v pondělí, tedy 5 dní před koncertem a my jsme neměly žádné ubytování, vlastně ani koupené lístky na autobus. Nakonec se to všechno semlelo podle plánu A. a my vyrazily v sobotu, v 7 ráno směr Berlin :) Možná jsem se o tom už zmínila, možná ne, ale Berlin byl vždycky město mých snů, kam jsem se vracela každé léto po dobu 5ti let a milovala jsem to tam. V září 2013 jsem však našla město snů v Kolíně nad Rýnem, ale přesto Berlin zůstal místem, které znám, miluju a kde se nebojím a byl to takový můj a Tiny malý sen; jednou se tam spolu podívat a to se splnilo.

Do Berlína jsme dorazily okolo dvanácté a rozhodly se, že se půjdeme podívat po městě, protože jsme měly dost času. Prošly jsme se na po Ku'dammu - kde to po dokončení staveb vypadá božsky a pak jsme se vydaly busem do centra. Daly jsme si místo KFC pěkný Currywurst s hranolkama - jako pravý Berlíňan, užily jsme si procházku a focení u Brandenburger Tor a pak si splnily další sen, na který jsme čekaly dva roky a to ochutnání Dunkin Donuts a ta chuť jejich donutů je prostě božská Pak jsme šly na Alexanderplatz a odtamtud se vydaly k O2 Aréně. Vlastně jsme měly cestou dobré zážitky o kterých bych se ráda vypsala, ale některé věci člověk musí zažít, aby se jim zasmál, tak jako se jim smějeme my. Stačí, když řeknu že jsme neustále narážely na mámu s dcerou, které jely také na koncert s námi v autobuse a potkávaly jsme je opravdu VŠUDE, až nám všem čtyřem z toho bylo pěkně trapně :D

Jediné, co na tom dni bylo pěkně na kotel, je počasí. Plánovaly jsme, jak bude krásně a ona byla naopak zima a déšť. Také nám došlo, že kdekoli jsme spolu my dvě v zahraničí, je zima jak blázen a pohybujeme se kolem řeky, takže je zima 2x větší :-/ Ale koncert jako takový byl skvělý :) Kdyby jste nevěděli o koho kráčí - jsou to čtyři kluci z Austrálie, kteří hrají... nejspíš pop rock, lehký punk, ani nevím co vlastně za žánr to je. Objevili je One Direction a kluci s nimi dva roky objížděli svět, než se díky množství fanynek dostaly na svoje sólové tour. Předkapelu měli jakési #HeyViolet z USA (a nic tragičtějšího jsem v životě neslyšela. Tohle prosím už nikdy!). Nejsem #5SOS mega fanoušek, ale jejich hudbu mám ráda, baví mě a mám s ní spjaté vzpomínky, takže slyšet pecky jako 'Long way home', 'She looks so perfect', 'Don't stop', 'Amnesia' a moje nejoblíbenější 'Beside you' bylo úžasné. Měly jsme místa na sezení na tribunách, ale o2 World v DE je tak maličký, že jsme měly na pódium bezkonkurenční výhled. Zážitek je to prostě zase velký a jsem strašně ráda, že mi Tinka umožnila na ně jet

Po koncertě jsme se táhly po Berlíně, znovu seděly x dlouhou dobu u Brandenburger Tor, jedly další várku donutů a pily půlnoční kávu (v Berlíně to podle pana v Informačním stánku na Alexanderplatzu žije, ale přitom tam kromě dvou limuzín nikdo nebyl a všechno zavřené. Achjo! Ani kebab jsme nenašly!). A nakonec jsme si užily zábavu v čekárně na ZOBu :) Lidi, to vám bylo zážitku, že si na ně vzpomenu a bolí mě břicho od smíchu aneb. když se sejdou dvě milovnice knih a pojmenují si spící lidi podle knížek a postav z nich :) Kdo četl Papírová města, možná když řeknu Černý Santa, může vám to pomoci v představě jak vtipné to bylo, vidět člověka, který vypadal jako Černý Santa ve vašich představách :D

Shrnu to jen tím, že to bylo ÚŽASNÉ a že mé zážitky s tím blonďatým trollem jsou prostě velké a epické úplně pořád. Už teď jsem zvědavá na dva dny čekání na One Direction ve Vídni, s minimem spánku a tunou red bullů (na tyhle výlety jsem už asi stará, protože jsem prospala celou neděli a noc). 


Děkuju zlato ♥


Abych to upřesnila - nikdy nemáme normální fotky :)

 Trabantí sraz v Berlíně^^


.
Dunuts k obědu, svačině, večeři, půlnoční svačině a snídani :D

Ash a Mike...
...Calum a Luke!

Naše první společná u brány ♥

8 komentářů:

 1. Ja ich nepočúvam, ale počula som o nich, vyzerajú byť celkom schopní :) som rada že máš taký zážitok a že si si to užila ♥

  OdpovědětVymazat
 2. Přiznám se, že tuhle kapelu neznám, možná jsem ji párkrát zahlédla na Óčku.. Věřím, že to musel být monstrózní zážitek! Mě nejvíce zaujaly ty donuty, vypadají božsky, mňam! Hrozně moc vám to sluší a ta červená rtěnka? ♥♥ Mě červená vůbec nesluší, ale k tobě sedí perfektně :)

  OdpovědětVymazat
 3. Are you kidding me ??? Já jedu na 5SOS za týden a na One direction hádej kam ?? DO VÍDNĚ ♥

  OdpovědětVymazat
 4. Si piš už se těším, akorát kamarádka to měla za maturu a neodmaturovala tak nevím co bude s jejím lístkem :D
  Já začla nedávno 5sos poslouchat docela dost, sledovala jsem teď i koncerty (juu i Berlín) a myslím si že budu nadšená :D Doufám v to !!

  OdpovědětVymazat
 5. Hi beautiful,
  I was just browsing through & stumbled upon your lovely blog - It looks gorgeous and it has interesting posts that I can relate to, I’ll come back for sure.
  Would you like to follow each other on GFC and other social media?
  Let me know and let’s keep in touch love <3
  http://xoxocitygirl.blogspot.pt/

  OdpovědětVymazat
 6. nice post! kisses :)

  http://www.itsmetijana.blogspot.com/

  OdpovědětVymazat
 7. Aaaaa ty donuty ♥ Teda to mi nedělej
  A ty trabanty jsou srandovní :)

  OdpovědětVymazat